ماکت سازی

Interior design: Big modern Bedroom

ماکت سازی

   شرکت لیزرآن از سال 91  با هدف ساخت ماکت های معماری(دانشجویی ، صنعتی ) فعالیت خود را آغاز کرده و تا امروز موفق به انجام بسیاری از پروژه های معماری شده است .

مطمئنا شما نمیخواهید هزینه ای برای سعی وخطا بپردازید. ما در کنار شما خواهیم بود تا مطمئن شویم که زمان و هزینه ای به هدر نخواهد رفت و نتیجه نهایی کار محصولی خواهد بود با کیفیت بالا و مطابق با ایده معمارانه شما .

با تجهیزات مستقر در کارگاه، قادر به تولید بسیار دقیق و ظریف و پر جزئیات ماکت ها هستیم. شما ممکن است هم اکنون نیز با واحد های خدماتی دیگری که خدمات برش لیزر انجام میدهند در ارتباط باشید ولی ما به شما قول خدماتی بسیار متفاوت را میدهیم.

طراحی و ساخت انواع ماکت های معماری، صنعتی ، توپوگرافی با استفاده از کلیه مواد از قبیل اکرلیک ، پلکسی گلاس ، مقوای ماکت ، استیل ، شیشه ، چوب و غیره در اندازه های مختلف مورد نیاز جهت استفاده در نمایشگاه ها، دفاتر مرکزی ، همایش ها ، مراکز آموزشی و …..

یک نظر

  • محسن امینی نژاد می‌گه:

    سلام تمایل داشتم دررابطه باکارحکاکی بدلایلی اطلاعات جامعی داشته باشم که متاسفانه نه موبایل جوابگو بود نه تلفن ثابت که خوشایند نبود مع الوصف باتوجه باینکه علاقمند فعالیت دراین رشته هستم درصورت امکان تماس تا درصورت هماهنگی وتمایل همکاری نماییم اماده سرمایه گذاری هم درصورت تمایل ومشروط هستم لطفا با09337201509 تماس حاصل نمایید ممنون ومتشکر

نظر خود را بیان کنید

11 + هجده =